Cемінар: Квартальна звітність та новий порядок блокування ПН

Аудиторська компанія

«Центр професійного аудиту»

25 квітня 2018 року

Запрошує Вас на семінар:

Квартальна звітність та новий             порядок блокування ПН

  

ОГЛЯД НОВИХ ЛИСТІВ ТА РОЗ’ЯСНЕНЬ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

Податок на додану вартість

Оновлені правила блокування та розблокування податкових накладних/ розрахунків коригування:

критерії відбору; ризикові операції-ризикові контрагенти-податкова історія платника податку та їх вплив на блокування, процедура розблокування. Практичне застосування нових термінів реєстрації РК. Нюанси складання (повернення товарів/передоплат, зміна номенклатури, коригування без РК). Наслідки несвоєчасної реєстрації ПН/РК. Складання податкової накладної: на кілька оплат/поставок, при частковій передоплаті, без позначки «імпортований товар», на виконані роботи (чи вказувати використані матеріали). Складання документів та відображення податкового кредиту при ритмічних поставках і наявності передоплати. Нарахування податкових зобов'язань при оренді. Відображення в декларації помилково складеної накладної. Розгляд проекту змін до декларації з ПДВ. АНАЛІЗ ОКРЕМИХ ПДВ-ОПЕРАЦІЙ.

Податок на прибуток

Робота з «особливими контрагентами» з низькоподаткових юрисдикцій. Податковий облік витрат на ремонт повністю амортизованих основних засобів.

Огляд основних правил складання квартальної декларації, «коригування» та інших додатків.

Нові податкові коригування 2018 року: при імпорті товарів і послуг; при придбанні путівок для працівників. Звіт по пільгам при відображенні в декларації збитків 2017 року. Експорт товарів і послуг (визначення суми доходу, використання розподільчого рахунку). «Безкоштовності» в обліку: отримання і передача товарів/послуг. Всі податкові нюанси (ПДВ, ПДФО, податок на прибуток)

Касові операції-2018

Вимоги щодо нових внутрішніх положень з регулювання обігу готівки на підприємстві. Що вважається оприбуткуванням готівки з 5 січня та «перехідний» період. Новації та ризики.

Податок на доходи фізичних осіб

Компенсація витрат підзвітної особи і ПДФО – «несподівана» позиція ДФСУ.  Виплати підприємцю по діяльності, яка не передбачена в його облікових даних.

Доповідач на семінарі:

Самарченко Олена Романівна, незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку; автор багаточисленних публікацій в бухгалтерських друкованих виданнях;

Осачук Людмила,  аудитор, виконавчий директор ЧФ ТОВ «АК «Центр професійного аудиту»

Семінар відбудеться за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 84,  станція метро «Нивки»

центр подій «Nivki-holl» (жовтий зал)

початок о 9-30

   Просимо підтвердити Ваш намір про участь у семінарі, зателефонувавши за номерами: 

(044) 492-16-74 або  надіславши повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість участі у семінарі становить 1200,00 грн. без ПДВ за одного учасника.

     До вартості включено: Обід; роздатковий матеріал.

 

Участь у семінарі для організацій, з якими укладено договори на абонентне аудиторське обслуговування є безкоштовною

 

  Реквізити для оплати: код ЄДРПОУ 33307726, Р/р 26002500200050  в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в м. Київ, МФО 300614, отримувач: ТОВ “АК “Центр професійного аудиту” (платник єдиного податку). Призначення платежу: “ За інформаційно-консультаційні послуги ” згідно з рахунком-фактурою № С-2504 від “___” ___________ 2018  р. (вказати дату платежу).

Additional information