Чернівецька філія

Ми раді повідомити про те, що наша компанія розширює свою діяльність на теренах України.

З лютого 2008 року розпочала свою роботу наша перша філія у м. Чернівці. Її роботу очолює сертифікований аудитор та досвідчений фахівець - Людмила Осачук.

Тепер підприємства західного регіону України, можуть легко звернутися до нашої філії у м. Чернівці та у зручний час отримати всі види послуг та за такими ж високими стандартами, як і в головному офісі нашої компанії.

Щонайменше двічі на рік, ми проводимо семінари з питань оподаткування у Чернівцях. Традиційно після завершення кожного чернівецького семінару ми з великим задоволенням пропонуємо учасникам культурно-мистецьку програму по визначних місцях столиці Буковинського краю. Стежте за нашими анонсами і Ви матимете чудову нагоду не тільки поглибити свої професійні знання але й відкрити для себе дивовижну архітектуру та шарм старовинного міста над Прутом. Для наших клієнтів участь у семінарі та трансфер до Чернівців є безкоштовними.

З усіх питань щодо роботи нашої філії у місті Чернівці, будь-ласка звертайтеся до Людмили Осачук за наступними реквізитами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. 38 0372 95-38-26

моб. 38 050 166 17 26

 

вул. Героїв Майдану 71 оф. 401

м. Чернівці 58029

Additional information