Корпоративна соціальна відповідальність

Питання етики бізнесу

Аудиторська компанія «Центр професійного аудиту» глибоко прихильна до високих етичних принципів ведення бізнесу.

У минулому році всі співробітники компанії знову підтвердили свою відповідність Кодексу етики професійних бухгалтерів та аудиторів.

Фундаментальним принципом соціальної відповідальності компанії є повага до верховенства права та відповідність зобов’язанням, визначеним законом.

АК «Центр професійного аудиту» є відповідальною перед владою у питаннях, що стосуються фінансового моніторингу та обов’язкового аудиту.

АК «Центр професійного аудиту» є відповідальною перед тими користувачами на кого впливають наші висновки  та звіти, а також перед суспільством у цілому за загальний вплив наших висновків та нашої діяльності на громадськість.

Турбота про співробітників

АК «Центр професійного аудиту» підтверджує намір і надалі захищати здоров'я і добробут своїх співробітників.

Широко застосовуючи технології спільної роботи, компанія надає співробітникам можливість самостійно вибирати час, місце і способи роботи.

У минулому році АК «Центр професійного аудиту» витратила понад 20 000,00 грн. на навчання і професійну підготовку своїх співробітників. При цьому 60 відсотків співробітників протягом року пройшли як мінімум один навчальний курс.

Можливостями надомної роботи і гнучкого робочого графіка користується 40 відсотків співробітників Компанії. Протягом минулого року можливості віддаленої роботи (коли співробітник працює переважно вдома) поширилися на 60 відсотків працівників компанії.

Благодійність

 

У минулому році АК «Центр професійного аудиту» направила на суспільні цілі - безпосередньо і через фонди – понад 3000,00 грн. готівкою і послугами. Частину цих коштів отримав Благодійний фонд «Товариство приятелі дітей» http://helpthechildren.org.ua/

 

У 2015 році АК «Центр професійного аудиту» долучилась до Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», запропонувавши на безоплатній основі надавати консультації підприємцям України.

 

Охорона довкілля

 

За допомогою віртуального офісу співробітники АК «Центр професійного аудиту» отримують доступ до корпоративної мережі у себе вдома чи в будь-якому куточку земної кулі. Вони користуються високошвидкісним доступом до додатків, пов'язаних з передачею голосу, відео і даних, і в результаті скорочують використання паперу, викиди парникових газів в атмосферу, оскільки для отримання інформації необов’язково приїжджати в головний офіс компанії.

 

АК «Центр професійного аудиту» скорочує до мінімуму використання факсимільного зв’язку та запроваджує систему зберігання робочих аудиторських документів виключно в електронному вигляді. Такі заходи сприяють скороченню використання паперу і спрямовані на охорону довкілля.

 

 

 

 

Additional information