Аудиторська компанія “Центр професійного аудиту” була заснована у грудні 2004 року, командою молодих та енергійних фахівців.

Наші досягнення відтворені у тісній та плідній співпраці з нашими клієнтами та партнерами.

Mи прагнемо до постійного самовдосконалення та максимального задоволення потреб наших клієнтів. Саме тому, ми постійно запроваджуємо нові види послуг. Окрім традиційного проведення аудиту та консультування, ми вирішили запропонувати нашим клієнтам обговорювати актуальні питання на відкритих семінарах за участю представників контролюючих органів, та фахівців-аналітиків, як нашої, так і інших компаній. Починаючи з 2006 року ми проводимо семінари щомісячно. З роздатковим матеріалом проведених заходів та програмами наступних семінарів можна ознайомитись в Розділі "Заходи".Ще одним нововведенням для нас стало запровадження послуг з ведення бухгалтерського обліку клієнтів та надання послуг щодо автоматизації процесу обліку на підприємствах. Умови та цінова політика таких послуг до вашої уваги у pозділі Вартість.

А у грудні 2005 року компанія отримала Свідоцтво Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України про внесення до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ.

У березні 2007 року компанія отримала Свідоцтво Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про внесення до реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів.

З 2008 року керівництво компанії входить до Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ), що є членом Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), засновником та членом Євразійської ради сертифікованих бухгалтерів та аудиторів.

У 2008 році ми відкрили нашу першу філія у м. Чернівці. У такий спосіб наші послуги є більш доступними для західного регіону України та Буковини зокрема.

У 2016 році  згідно  з  Рішенням Аудиторської палати України від 28.07.2016 № 327/4,  наша  компанія  визнана  такою,  що  пройшла перевірку системи контролю   якості   аудиторських   послуг   та   отримала  відповідний сертифікат.

Знання та кваліфікаційний рівень працівників нашої компанії підтверджені сертифікатами Аудиторської палати України, сертифікатами САР (Екзаменаційна мережа сертифікованих міжнародних бухгалтерів (США) та сертифікатом АССА (DipIFR) (Велика Британія).

Професійна відповідальність нашої компанії застрахована на суму 1000000,00 грн.

Additional information