Cемінар: Звітність за 9 місяців

Аудиторська компанія

«Центр професійного аудиту»

21 вересня 2017 року

Запрошує Вас на семінар:

Звітність за 9 місяців

 

ОГЛЯД НОВИХ ЛИСТІВ ТА РОЗ’ЯСНЕНЬ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ.

 

ПОДАТОК НА ПРИБУТОК

Складання декларації за 9 місяців . Відображення в додатках РІ різниць, в тому числі:операцій з необоротними активами; операцій зі списання заборгованості; безоплатної передачі грошей, товарів.

Як виправити помилки, здійснені в операціях, не передбачених діючими нормами ПКУ (зменшення податку на прибуток на суму податку на нерухомість, на авансові платежі)

Нарахування штрафів при зменшенні збитків по уточненій декларації. Подання фін звітності при поданні уточненої декларації. Відображення в декларації змін доходів та витрат за підсумками документальної перевірки. Виправлення  права не незастосування коригувань на податкові різниці

ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Призупинення реєстрації податкових накладних в дії. Оскарження рішення податківців про призупинення реєстрації ПН. Кодування товарів при продажу в роздріб. Групування товарів в ПН.

Складання ПН при перевезеннях із залученням експедитора.

Порядок складання податкових накладних при отриманні робіт, послуг (порядок відображення матеріалів в ПН, якщо Замовник сплачує окремо за матеріали в рамках договору на виконання робіт. При цьому вартість робіт включає і вартість матеріалів, матеріали окремо не передаються).

Штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію документа

Правила застосування штрафу. Наслідки для покупця. Дії продавця, якщо покупець не хоче (не може зареєструвати ПН). Правомірність застосування штрафної статті ПКУ заднім числом. В яких випадках та як нараховується ПДВ при безоплатній передачі товарів. Отримання помилкових платежів, перекидка коштів з одного договору на інший та інші складі ситуації. Нарахування ПДВ при уцінці та зменшенні корисності основних засобів. Компенсація за знищене майно та ПДВ

Як розраховуватись з бюджетом у випадку недоотримання податкового кредиту по причині призупинення  реєстрації податкових накладних. Збільшення реєстраційної суми в СЕА на суму сплачених зобов’язань по уточненим деклараціям.

Інше: Витрати на таксі у відрядженні, інші витрати на персонал. Періоди, за які може бути проведена перевірка податківцями (як правильно розрахувати).

Доповідач на семінарі:

Самарченко Олена Романівна, незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку; автор багаточисленних публікацій в бухгалтерських друкованих виданнях;

Осачук Людмила,  аудитор, виконавчий директор ЧФ ТОВ «АК «Центр професійного аудиту»

Семінар відбудеться за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 84,  станція метро «Нивки»

центр подій «Nivki-holl» (жовтий зал)

початок о 9-30

 Просимо підтвердити Ваш намір про участь у семінарі, зателефонувавши за номерами: 

(044) 492-16-74 або  надіславши повідомлення на електронну адресу: 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість участі у семінарі становить 850,00 грн. без ПДВ за одного учасника.

   До вартості включено: Обід; роздатковий матеріал.

Участь у семінарі для організацій, з якими укладено договори на абонентне аудиторське обслуговування є безкоштовною

 

Реквізити для оплати: код ЄДРПОУ 33307726, Р/р 26002500200050  в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в м. Київ, МФО 300614, отримувач: ТОВ “АК “ Центр професійного аудиту ” (платник єдиного податку). Призначення платежу: “ За інформаційно-консультаційні послуги ” згідно з рахунком-фактурою № С-2109 від “___” ___________ 2017  р. (вказати дату платежу).

 

 

Additional information