Cемінар: Підсумки І кварталу 2019 року

           Аудиторська компанія

       «Центр професійного аудиту»

 22 березня 2019 року

Запрошує Вас на семінар:

 Підсумки І кварталу 2019 року

 

ОГЛЯД НОВИХ ЛИСТІВ ТА РОЗ’ЯСНЕНЬ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

 

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ:Оприлюднення звітності за 2018 рік – для кого є обов’язковим та в які терміни; склад звітності, що оприлюднюється.

 

ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ: Валютний контроль, взаємозаліки, переведення боргу та уступка права вимоги у ЗЕД. Збільшення терміну повернення валютної виручки. Відміна контролю за надходженням виручки від експорту робіт/послуг, а також від інших «несуттєвих» операцій. Обмеження відносно окремих операцій (репатріація дивідендів та інвестицій, отримання кредитів від нерезидентів лише через один банк, обов’язковий продаж валюти і т.п.). Розподільчі рахунки для зарахування валюти та їх вплив на облік. Відмінності в назві товару, вказаного в МД та в інвойсі: як оприбуткувати придбаний товар? Імпорт без ввезення та експорт без вивезення: особливості оподаткування та документального оформлення.

Валютні відрядження:особливості визначення розміру добових, терміну перебування за кордоном, документальне оформлення. Розрахунок витрат на відрядження при використанні корпоративної картки.

Нові правила з лютого 2019 р. щодо оформлення одержання готівкової валюти для відрядження за кордон. Готівковий обмін валюти на території України відрядженою
особою – чи можливе це відтепер? Чи може підприємство приймати до розрахунку чеки РРО банків України з обміну валюти підзвітною особою? Відрядження без авансування: наслідки і відповідальність роботодавця. Аванс на відрядження у гривнях на особисту картку працівника: уникаємо ПДФО, ВЗ та ЄСВ. Документальне оформлення.

 

ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Відображення кредиту за попередньою МД, коригування до МД, облік ПДВ за наявності недостач та псування при імпорті. Повернення непроданого товару постачальнику-нерезиденту. Дешевий продаж імпортованого товару. Знижки, бонуси та інші зміни ціни ввезеного товару, курсові різниці. Оподаткування операцій із вивезення товарів, митна вартість яких менша 150 євро; нова позиція ДФС щодо «дешевого» продажу на експорт.

Щодо коригування ПДВ при списанні заборгованості. Відсутній РК на зменшення податкового кредиту – чи коригувати (зменшувати) податковий кредит покупцю?

 

ЗАРПЛАТНІ ПОДАТКИ: ще раз щодо утримання ПДФО і військового збору з неперсоніфікованих доходів.

 

ГОТІВКОВІ ОПЕРАЦІЇ: зміни до положення про ведення касових операцій. Проект НБУ

щодо звуження сфери використання готівки.

Доповідачі на семінарі:

Самарченко Олена Романівна, незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку; автор багаточисленних публікацій в бухгалтерських друкованих виданнях;

Осачук Людмила,  аудитор, виконавчий директор ЧФ ТОВ «АК «Центр професійного аудиту»

 

Семінар відбудеться за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 84,  станція метро «Нивки»

центр подій «Nivki-holl» (жовтий зал)

початок о 9-30

 

Просимо підтвердити Ваш намір про участь у семінарі, зателефонувавши за номерами: 

(044) 492-16-74 або  надіславши повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість участі у семінарі становить 1200,00 грн. без ПДВ за одного учасника.

   До вартості включено: Обід; роздатковий матеріал.

 

 

Участь у семінарі для організацій, з якими укладено договори на абонентне аудиторське обслуговування є безкоштовною

 

Реквізити для оплати: код ЄДРПОУ 33307726, Р/р 26002500200050  в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в м. Київ, МФО 300614, отримувач: ТОВ “АК “Центр професійного аудиту” (платник єдиного податку). Призначення платежу: “ За інформаційно-консультаційні послуги ” згідно з рахунком-фактурою № С-2203 від “___” ___________ 2019  р. (вказати дату платежу).

 

 

Additional information