Cемінар: Роз’яснення – 2017, зміни-2018

 

Аудиторська компанія

«Центр професійного аудиту»

24 листопада 2017 року

Запрошує Вас на семінар:

Розяснення – 2017, зміни-2018

 

 

ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ ПРО БУХОБЛІК

Суть змін та на кого вони поширюються вже з 01.01.2018 року. Нові звіти про управління, про платежі на користь держави - що це і для кого? Зміни засад бухобліку та формулювання  «витрат» і «доходів», наслідки. Змінений порядок подання уточненої фінзвітності. Новий поділ підприємств на малі-середні-великі. В яких випадках несуттєві недоліки в первинних документах не будуть підставою для невизнання госп. операцій?

ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Призупинення реєстрації податкових накладних у дії: прийняті та заплановані зміни в частині критеріїв для призупинення реєстрації; надання інформації про діяльність підприємства як спосіб уникнути блокування; найбільш проблемні операції, що підпадають під податковий «аналіз»; дії постачальника та покупця в разі призупинення реєстрації податкових накладних (розрахунків коригувань); оскарження рішень ДФСУ щодо призупинення реєстрації.

ПН з помилками в обов'язкових реквізитах: чи буде ПК. Які реквізити з ПН слід контролювати з липня 2017 року?

Кодування товарів: можливі проблеми з неспівпадінням назви придбаного товару з назвою при його продажу; групування товарів у податковій накладній: чи можливо це?

Терміни та порядок списання ПДВ, не включеного в ПК. Як несвоєчасне списання впливає на оподаткований прибуток. Особливості списання ПДВ за заблокованою податковою накладною.

Інші питання коригування ПДВ: коригування при виправленні помилок; повернення товарів/послуг/грошових коштів; оформлення документів при зміні номенклатури в ПН та їх вплив на залишок реєстраційного ліміту.

Аналіз окремих ПДВ-операцій: «дешеві» продажі товарів (послуг). Донарахування до звичайної ціни (ціни придбання). Уцінки, списання зіпсованих товарів (готової продукції) та вплив цих операцій на облік ПДВ. Отримання помилкового платежу, «переведення» суми з одного договору на інше та інші складні ситуації. Ліквідація та крадіжка основних засобів.

ПОДАТОК НА ПРИБУТОК

Облік транспортних витрат та ПММ:наявність/відсутність ТТН, норми витрати палива, шляхові та маршрутні листи тощо)

«Бухгалтерські» резерви та забезпечення в податковому обліку: які підприємства можуть не створювати резерви та забезпечення; вплив резерву відпусток (інших виплат працівникам) на податковий облік; формування резерву сумнівних боргів, облік сумнівної заборгованості, скасування безнадійної; забезпечення майбутніх витрат. Як правильно їх створювати та які операції по створенню та використанню забезпечених впливають на податковий облік.

Витрати на відрядження: Чому податківці рекомендують перейти на виплату надбавок за роз’їзний характер робіт замість витрат на відрядження. Добові-2017; оплата праці за час відрядження, час в дорозі. Особливості перерахунку валюти в гривні при видачі готівкової валюти або корпоративної картки. Правила визначення терміну закордонного відрядження. Відображення різниці між сумою по авансовому звіту та сумою, списаною з картки.

Представницькі витрати: оформлення підтверджувальних документів; відображення витрат на офіційний прийом учасників переговорів, буфетного обслуговування; витрати на прийом засновників (власників); чи можуть бути представницькі витрати «на виїзді»; проблеми «персоніфікації» представницьких витрат.

Документальне оформлення та облік інших витрат підприємства: нарахування податкових зобов'язань з ПДВ «на себе»; штрафи, пені, неустойки в складі витрат. Коли слід провести податкове коригування; «витрати на благочинність»; особливості надання благодійної допомоги фізичним особам.

Зміни, внесені в Закон  ЄСВ Пенсійною реформою

Збільшення граничного розміру для ЄСВ. Розширений перелік платників ЄСВ: фермерські господарства та ін.ОК-7 оновленої форми видається роботодавцю та банку. ЦПД-шники зараз застраховані особи. Лікарняні та декретні тепер і для ЦПД-шників та ФОПів; розрахунок оплати лікарняних та декретних.

 

 

 

 

 

Доповідач на семінарі:

Самарченко Олена Романівна, незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку; автор багаточисленних публікацій в бухгалтерських друкованих виданнях

 

Семінар відбудеться за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 84,  станція метро «Нивки»

центр подій «Nivki-holl» (жовтий зал)

початок о 9-00

Просимо підтвердити Ваш намір про участь у семінарі, зателефонувавши за номерами: 

   (044) 492-16-74 або  надіславши повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Вартість участі у семінарі становить 1200,00 грн. без ПДВ за одного учасника.

        До вартості включено: Обід; роздатковий матеріал.

 

Участь у семінарі для організацій, з якими укладено договори на абонентне аудиторське обслуговування є безкоштовною

 

 

Реквізити для оплати: код ЄДРПОУ 33307726, Р/р 26002500200050  в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в м. Київ, МФО 300614, отримувач: ТОВ “АК “ Центр професійного аудиту ” (платник єдиного податку). Призначення платежу: “ За інформаційно-консультаційні послуги ” згідно з рахунком-фактурою № С-2411 від “___” ___________ 2017  р. (вказати дату платежу).

Additional information