Cемінар: ЗВІТНІСТЬ - 2018, ЗМІНИ – 2019

       Аудиторська компанія

«Центр професійного аудиту»

18 січня 2019 року

Запрошує Вас на семінар:

ЗВІТНІСТЬ - 2018, ЗМІНИ – 2019

 

 

ОГЛЯД НОВИХ ЛИСТІВ ТА РОЗ’ЯСНЕНЬ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

 

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

Річна фінансова звітність: кому, яку, коли? Щодо підтвердження аудиторами та оприлюднення – розяснення Мінфіну. Звіт про управління – хто подає, зміст та форма.

 

ПДВ-НОВАЦІЇ

Складання розрахунку коригування при виправленні помилок – не все так просто. Річний перерахунок ПДВ. Як річний перерахунок ПДВ впливає на бухгалтерський та податковий облік. Новий обов’язковий реквізит податкової накладної. Продовження окремих податкових пільг з поставки деяких товарів (металолом, мед вироби/в рамках держпрограм, вугілля, електромобілі). Розширення переліку операцій та субєктів, що застосовують касовий метод з поставки житлово-комунальних послуг.

 

ПОДАТОК НА ПРИБУТОК

Змінена форма декларації з податку на прибуток – огляд. Різниці: свіжа практика («безнадійна заборгованість», дарунки, резерви). Звіт про пільги. Офшори – 2018 (збільшення переліку країн).

Продовження можливості застосування прискореної амортизації машин та устаткування; Врегулювання питання податкового обліку МНМА. Зміна в обліку орендних операцій для підприємств, що ведуть облік за МСФЗ.

 

ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ

 

ЗАРПЛАТНІ ВИПЛАТИ, ПДФО

Зміни щодо оподаткування подарунків. Нове в оподаткування стипендій. Річний перерахунок ПДФО як можливість виправити помилки. Оновлення ознак доходів у звіті за формою 1-ДФ.

 

КОНТРОЛЬОВАНІ ОПЕРАЦІЇ

Нові правила визначення контрольованих операцій між резидентом та нерезидентом у випадку, коли між ними немає прямих договірних відносин. Уточнення стосовно співставності контрольованої та неконтрольованої операції в рамках функціонального аналізу.

 

АДМІНІСТРУВАННЯ ПОДАТКІВ

Розрахунок пені за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобовязання. Врегулювання питання не нарахування пені протягом перших 90 днів при самостійному виправленні помилки.

Продовження терміну подання скарг та заперечень за наслідками проведеної перевірки

Доповідач на семінарі:

Самарченко Олена Романівна, незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку; автор багаточисленних публікацій в бухгалтерських друкованих виданнях;

Осачук Людмила,  аудитор, виконавчий директор ЧФ ТОВ «АК «Центр професійного аудиту»

Семінар відбудеться за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 84,  станція метро «Нивки»

центр подій «Nivki-holl» (жовтий зал)

початок о 9-30

   Просимо підтвердити Ваш намір про участь у семінарі, зателефонувавши за номерами: 

(044) 492-16-74 або  надіславши повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість участі у семінарі становить 1200,00 грн. без ПДВ за одного учасника.

     До вартості включено: Обід; роздатковий матеріал.

 

Участь у семінарі для організацій, з якими укладено договори на абонентне аудиторське обслуговування є безкоштовною

 

Реквізити для оплати: код ЄДРПОУ 33307726, Р/р 26002500200050  в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в м. Київ, МФО 300614, отримувач: ТОВ “АК “Центр професійного аудиту” (платник єдиного податку). Призначення платежу: “ За інформаційно-консультаційні послуги ” згідно з рахунком-фактурою № С-1801 від “___” ___________ 2019  р. (вказати дату платежу).

Additional information