Cемінар: Відрядження-2019. Маркетинг і реклама

Аудиторська компанія

 «Центр професійного аудиту»

24 травня 2019 року

Запрошує Вас на семінар:       

Відрядження-2019. Маркетинг і реклама      

 

ОГЛЯД НОВИХ ЛИСТІВ ТА РОЗ’ЯСНЕНЬ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ

 

ВІДРЯДЖЕННЯ-2019:

Відрядження в кадровій документації (в табелі обліку робочого часу).

Доплати за роз'їзний характер робіт як альтернатива відряджень. «Нестандартні» відряджені особи: засновники; сторонні особи, тощо. Представники підприємства в інших містах: як оформити поїздки представників.

Класифікація документів на відрядження: підготовчі, первинні, обгрунтовуючі. Посвідчення про відрядження: коли необхідно мати. Роль внутрішніх документів підприємства при відрядженні. Витрати на відрядження в Податковому кодексі і в «бюджетній» Інструкції про відрядження.

Добові витрати. Як правильно видати аванс відрядженому працівнику: «змішані» аванси (готівкою і на картку), застосування зарплатних та корпоративних карток. Документальне підтвердження витрат на відрядження.

Закордонні відрядження: курсові різниці, перерахунок на дату погашення заборгованості і т.д.Закупівля ТМЦ відрядженою особою як на території України, так і закордоном. Представницькі витрати у відрядженні.

 

МАРКЕТИНГ І РЕКЛАМА:

Маркетинг і господарська діяльність - точки перетину податкового обліку.ДФС про маркетинг: огляд листів і роз'яснень. Що таке реклама, і яку термінологію необхідно використовувати бухгалтеру. Мерчандайзинг як спосіб просування товару:витрати в податковому обліку прибутку і ПДВ, підтверджуючі документи. Знижки отримані та надані:види знижок і документи, необхідні і достатні для обліку; знижки до ціни, яка нижча за собівартість товару; ретро-знижки, «плюси» і «мінуси»; знижки, на імпортний товар (ПДВ). Коли слід застосовувати знижку, а коли – уцінку.Відображення бонусу в податковому обліку платника і одержувача (в т.ч. бонус від нерезидента).Кредит-нота від постачальника. Маркетингові та рекламні послуги у взаєминах з нерезидентом: нове застосування «обмеження по витратах» в частині придбаних послуг; податок на репатріацію; особливості нарахування ПДВ (як при імпорті, так і при експорті послуг).Рекламні витрати або витрати на збут, чи є «облікова» різниця.

Відображення операції з дарування подарунків в податковому обліку прибутку і ПДВ, оптимальні податкові схеми. Подарунковий сертифікат - облікові нюанси, оформлення податкової накладної. Конкурси, розіграші призів серед покупців: документальне оформлення та облік у підприємства - організатора акції.

 

Доповідачі на семінарі:

Самарченко Олена Романівна, незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку; автор багаточисленних публікацій в бухгалтерських друкованих виданнях;

Осачук Людмила,  аудитор, виконавчий директор ЧФ ТОВ «АК «Центр професійного аудиту»

 

Семінар відбудеться за адресою:

м. Київ, проспект Перемоги, 84,  станція метро «Нивки»

центр подій «Nivki-holl» (жовтий зал)

початок о 9-00

Просимо підтвердити Ваш намір про участь у семінарі, зателефонувавши за номером: 

(044) 492-16-74 або  надіславши повідомлення на електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Вартість участі у семінарі становить 1200,00 грн. без ПДВ за одного учасника.

До вартості включено: Обід; роздатковий матеріал.

 

Участь у семінарі для організацій, з якими укладено договори на абонентне аудиторське обслуговування є безкоштовною

 

 

Реквізити для оплати: код ЄДРПОУ 33307726, Р/р 26002500200050  в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в м. Київ, МФО 300614, отримувач: ТОВ “АК “Центр професійного аудиту” (платник єдиного податку). Призначення платежу: “ За інформаційно-консультаційні послуги ” згідно з рахунком-фактурою № С-2405 від “___” ___________ 2019  р. (вказати дату платежу).

Additional information